Dlaczego warto zainwestować w serwer vps?

Serwer VPS (Virtual Private Server) to serwer, dzięki któremu możemy zapewnić sobie prywatność w internecie. Przeczytaj, dlaczego warto korzystać z serwera VPS. Zapewnij sobie prywatność w Internecie dzięki VPS.

Dlaczego łącząc się z Internetem warto korzystać z serwera VPS?

Wiele osób uważa, że skoro nie robią w sieci nic nielegalnego, nie są też szerzej znane, to nie ma potrzeby inwestować w serwer VPS. Jest to poważny błąd. Na co dzień korzystając z internetu zostawiamy w nim wiele śladów odnośnie naszej tożsamości, które mogą być interesujące na przykład dla hackerów. Dzięki serwerowi VPS administratorzy stron, czatów i forów internetowych, na których bywamy, nie będą mogli zidentyfikować naszej tożsamości. Dzięki temu zachowamy całkowitą prywatność w Internecie.

Zyskaj dostęp do telewizji VOD z całego świata dzięki serwerom VPS

Telewizja VOD (wideo na życzenie) mogłaby być szansą, by oglądać programy telewizyjne z danego kraju, bez względu na to, w którym zakątku świata aktualnie przebywamy. Niestety, w praktyce jest to utrudnione, ponieważ serwisy VOD stosują blokady geograficzne. Ponieważ reklamodawcy kierują swoją ofertę do osób z danego regionu, na pozostałych widzów nakłada się blokadę.

Serwer VPS to prosty sposób na zyskanie dostępu do telewizji VOD z całego świata! W zależności od tego, jakie IP wybierzemy, ominiemy blokady geograficzne danego kraju – serwis będzie mylnie identyfikował nas jako osoby przebywające w innym państwie. Dzięki ttemu będziesz mógł bez problemów obejrzeć na wakacjach odcinek swojego ulubionego serialu lub też mieszkając w Polsce zdobędziesz dostęp do najlepszych stacji brytyjskich czy amerykańskich!

VPS to znacznie więcej możliwości! Przekonaj się sam.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Hosting czy serwer dedykowany?

Aby nasza strona w ogóle mogła pojawić się w Internecie, potrzebna będzie nam domena i hosting lub serwer dedykowany. Podpowiadamy,

Zamknij